KategorieBaza wiedzy

Wygodna inwentaryzacja z aplikacją

Inwentaryzacja w restauracji

Inwentaryzacja nie musi być uciążliwa, czasochłonna i angażująca! Z odpowiednią aplikacją to sprawny, wygodny do realizacji proces, a efekt przewyższa tradycyjną formę ręcznego zliczania towarów. Sprawdź jakie korzyści wynikają z tego innowacyjnego rozwiązania.

Szybsza inwentaryzacja bez błędów Szybsza inwentaryzacja bez błędów

Efektywna inwentaryzacja w gastronomii

Podczas inwentaryzacji należy porównać zestawienie rzeczywistych stanów magazynowych z danymi z systemu ewidencji magazynu. W ten sposób można wychwycić braki, wynikające z pomyłek, kradzieży lub zniszczenia. Tradycyjna inwentaryzacja jest dość mozolną czynnością, wymagającą czasu, skupienia i ogromnej uwagi, a do tego istnieje ryzyko obarczenia błędami. Ze specjalną aplikacją możesz dokonywać regularnych inwentaryzacji szybko, efektywnie, wygodnie i komfortowo, oszczędzając czas swój i swoich pracowników, którzy mogą zająć się innymi obowiązkami.

Czy wiesz, że aplikacja może przyspieszyć proces inwentaryzacji aż o 85%? Warto postawić na nowoczesne rozwiązanie, ułatwiające prowadzenie lokalu i stałą kontrolę nad produktami, zaopatrzone w dodatkowe narzędzia do tworzenia raportów czy przechowywania danych o datach przydatności do spożycia. Ta ostatnia funkcjonalność jest kluczowa dla ograniczenia strat i zwiększenia zysków lokalu. Dzięki aplikacji nie musisz też drukować i gromadzić mnóstwa dokumentów, bo wszystkie informacje przechowywane są bezpiecznie w chmurze i masz do nich dostęp z dowolnego miejsca na świecie, z każdego urządzenia połączonego z internetem.

Inwentaryzacja w dużej restauracji
Inwentaryzacja w gastronomii

Sprawna inwentaryzacja za pomocą aplikacji zwiększa wydajność i optymalizuje działania, a przede wszystkim pozwala uniknąć błędów i nieścisłości. Proces można przeprowadzić wygodnie z użyciem telefonu, wagi i kodów kreskowych. To ogromne ułatwienie szczególnie w przypadku inwentaryzacji baru i zliczania ilości alkoholi. Paski miarowe lub miarki barmańskie nie są tak precyzyjne jak waga, dlatego często mogą się zdarzać pomyłki. Dzięki aplikacji masz opcję automatycznego przeliczania wagi butelek na zawartość w litrach.

Efektywne zarządzanie magazynem Efektywne zarządzanie magazynem

Prosta inwentaryzacja w gastronomii

Warto pamiętać, że regularna inwentaryzacja pozwala na bieżąco kontrolować nie tylko ilość produktów, ale też ich zużycie. Dzięki temu łatwo sprawdzisz czy dania są przygotowywane zgodnie z recepturami i będziesz czuwać nad zaopatrzeniem. To w biznesie restauracyjnym niezwykle ważne, bo gwarantuje efektywne, wydajne zarządzanie surowcami, minimalizując, a nawet eliminując straty. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i zwiększasz zyski.

Oprócz regularnych inwentaryzacji należy również na bieżąco kontrolować stany magazynowe, co w znacznym stopniu ułatwia aplikacja managerska. To świetne narzędzie do tworzenia przejrzystych zestawień, podglądu faktur, dostaw i sprzedaży. Dzięki temu możesz trzymać rękę na pulsie swojego biznesu, obserwować co w danym okresie sprzedaje się najlepiej i które produkty należy szybko uzupełnić, aby nie pojawiły się braki.

 

Nowoczesna inwentaryzacja w gastronomii

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań stworzonych z myślą o restauratorach, jako wsparcie w ich codziennych obowiązkach, efektywnym zarządzaniu i kontroli produktów oraz receptur. To wszechstronna innowacja, przyspieszająca inwentaryzację i optymalizująca procesy z nią związane.

Systemy POS wdrażane przez naszą firmę Systemy POS wdrażane przez naszą firmę

Foodsoft
Dotykačka
GoPOS

Zobacz, co mamy do zaproponowania

Zapoznaj się z naszą ofertą, znajdziesz w niej usługi wdrożenia kompleksowych rozwiązań IT.