Oferta 

Znajdziesz tutaj najlepsze rozwiązania dla siebie: 

- Oprogramowanie gastronomiczne 

- Oprogramowanie dla piekarni i cukierni 

- Oprogramowanie dla hotelarzy

- System hotelowy 

- Telewizja hotelowa 

- Systemy dla sieci sprzedaży 

- Sprzęt komputerowy i fiskalny 

Podkategorie

 • Gastronomia

  System gastronomiczny i oprogramowanie dla restauracji i sieci restauracji 

  Profesjonalne oprogramowanie gastronomiczne zapewnia pełną kontrolę nad prowadzonym biznesem. Systemy gastronomiczne w lokalach wspierają proces zarzadzania magazynem i dostawami, usprawniają komunikacje miedzy kuchnią a salą, poprawiają wydajność pracowników i skracają czas obsługi gości. Dobre oprogramowanie dla gastronomii zminimalizuje straty wynikające z niezoptymalizowanych procesów. 

  Przy wyborze odpowiedniego rozwiązania warto zwrócić uwagę, czy system dla restauracji posiada odpowiednie moduły i funkcjonalności zgodne z potrzebami danego lokalu. W NetPOS wspieramy klientów w wyborze najlepszych rozwiązań oraz wdrażamy najlepsze dostępne na rynku systemy, m.in.  min. system gastronomiczny foodsoft boss oraz system do zarządzania sprzedażą FoodSoft POS.

  Dodatkowe możliwości i korzyści z wdrożenia oprogramowania dla gastronomii

  • Większy komfort pracy – sprawniejsza obsługa gości, dzięki szybszemu przepływowi informacji w lokalu. Systemy POS posiadają bardzo ergonomiczny interfejs, który pozwala w łatwy sposób wprowadzić zamówienie, wystawić paragon lub fakturę, itp. 
  • Wsparcie sprzedaży - sprzedaż sugerowana, podpowiedzi, promocje, rabaty to tylko podstawowe narzędzia, które posiada system POS. 
  • Zarządzanie magazynem – dokładnie wiesz ile i czego masz aktualnie na magazynie, a jeśli czegoś brakuje w lokalu widzisz to dokładnie w systemie i możesz szybko zamówić. 
  • Analiza efektów – system w gotowych raportach informuje o bieżącej sytuacji lokalu. Dodatkowo oprogramowanie pozwala na dowolną konfiguracje własnych raportów. 

  Interesuje Cię oprogramowanie do lokalu gastronomicznego? Przetestuj za darmo program! 

  Nasz konsultant przygotuje dla Ciebie ofertę i zaproponuje bezpłatne przetestowanie systemu, co pozwoli Ci się dokładnie zapoznać z funkcjonalnościami i precyzyjnie określić potrzeby w zakresie oprogramowania dla Twojego lokalu. 

  System dla restauracji

  ePOS jest systemem sprzedażowym przeznaczonym dla gastronomii. System jest zoptymalizowany pod kątem pełnej obsługi restauracji – od dostaw i stanów magazynowych, przez obsługę sali i kuchni. System POS jest zaprojektowany tak, aby oprócz funkcji usprawnienia zarzadzania restauracją, pomóc zwiększyć obroty poprzez zoptymalizowanie zużycia surowców i podniesienie zadowolenia gości. 

  System dla lodziarni

  ePOS IC jest zoptymalizowanym pod kątem lodziarni stanowiskiem sprzedażowym, które sprawdza się w pojedynczych lodziarniach lub sieciach lodziarni. Stanowisko sprzedażowe przyspiesza proces obsługi klienta, a jednocześnie pozwala w łatwy sposób śledzić osiągnięte zyski.

  Najważniejsze funkcje:

  • Wyniki i prognozy sprzedaży w oparciu o zintegrowany moduł prognozowania pogody.

  • Szybka sprzedaż z użyciem ekranów dotykowych lub kodów szybkiego wyboru.

  • Dedykowany dla sieci lodziarni moduł Traceability – ścisłe śledzenie partii produkcyjnej.

  System dla pizzerii

  System ePOS jest dostosowany do specyfiki pizzerii i wspiera oraz przyśpiesza ich pracę. System idealnie sprawdza się w pojedynczych lokalach lub sieciach pizzerii.

  Najważniejsze funkcje:

  • Moduł wynos – zarządzanie kierowcami, dostawami oraz akcjami ulotkowymi.

  • Integracja z mapą internetową – szybka definicja stref dowozu oraz terytorialna analiza sprzedaży.

  • Współpraca z centralkami telefonicznymi.

  • Edycja pizzy – definicja własnej pizzy, możliwość wyboru grubości oraz rodzaju ciasta.

  System dla sieci gastronomicznych

  Niezależnie od wielkości oraz rodzaju sieci gastronomicznej, system do zarządzania jest skutecznym narzędziem wspierającym wszystkie kluczowe procesy. Oprogramowanie gastronomiczne skrojone na potrzeby lokali sieciowych pozwala kontrolować i analizować wyniki sprzedaży, stany magazynowe poszczególnych lokali, a także zbiorczo całej sieci.System dla sieci gastronomicznych

  Warunki finansowania

  • leasing sprzętu IT już od 1 500 PLN netto,
  • pozostałe przedmioty od 3 000 PLN netto,
  • 0% opłaty wstępnej w standardzie, opłata za opracowanie umowy - od 300 PLN netto,
  • okres leasingu - od 18 do 48 miesięcy,
  • finansowanie w PLN netto, finansowanie przy zastosowaniu stałej stopy procentowej (raty leasingowe są niezmienne przez cały okres leasingu). 
 • Piekarnie

  Oprogramowanie dla piekarni i cukierni

  Oprogramowanie, program do zarządzania piekarnią i cukiernią, to podstawa w produkcji i sprzedaży spożywczej. Zapanowanie nad produkcją, dostawą i magazynem oraz sprzedażą jest w branży cukierniczo-piekarniczej nie lada wyzwaniem. Systemy dla piekarni i cukierni wspierają obsługę produkcji i proces sprzedaż.

  System dla cukierni i piekarni, to nie tylko oprogramowanie dla sklepu

  Ilość dostępnych funkcjonalności, które posiada oprogramowanie do cukierni i dla piekarni jest bardzo duża. Wdrażając w piekarni i cukierni program można wybrać kilka niezbędnych modułów i z czasem poszerzać o kolejne lub od razu wdrożyć większość rozwiązań. Zarządzanie zamówieniami stałymi i specjalnymi, planowanie dostaw, projektowanie receptur, prowadzenie stanów magazynowych wyrobów i surowców, wsparcie dla rozliczania produkcji, to tylko niektóre z funkcjonalności oprogramowania dla piekarni i cukierni.

  Najważniejsze funkcje:

  • Prosta obsługa – system jest intuicyjny w obsłudze. Wystarczy podstawowe przeszkolenie personelu z ich obsługi i można pracować.
  • Zaawansowane możliwości wyszukiwania - jeśli dane produkty i składniki są dobrze opisane w systemie, to można wyszukiwać je po wybranych informacjach. Szczególnie przydatna jest np. opcja „zawiera/nie zawiera”, która pozwala szybko znaleźć informacje dotyczące składu wypieków, np. czy dany produkt zawiera gluten, laktozę lub inne składniki.
  • Promocje – system POS umożliwia ustanawianie promocji dla poszczególnych produktów czy grup produktowych, np. w postaci zniżek lub bonusowych produktów dodawanych do podstawowych zakupów. Te rozwiązania są na stałe wprowadzone do systemu, zatem nie trzeba dodatkowo ustawiać zasad promocji, a tylko wybrać odpowiednią opcję z systemu.  
  • Kontrola – bieżąca kontrola stanów zamówień i poziomu zaopatrzenia magazynów oraz stały nadzór pracy pracowników, poprzez możliwość sprawdzenia ich obecności oraz rozliczanie czasu pracy.
  • Zamówienia specjalne – system pozwala na obsługę zamówień specjalnych, w tym na dokładne scharakteryzowanie zamówienia czy precyzyjne opisanie wypieku, a także wprowadzenie zaliczek i innych ważnych informacji, jak termin realizacji zamówienia, sposób odbioru, miejsce dostawy, itp.
  • Receptury w jednym miejscu - system POS posiada moduł receptur, dzięki któremu każdy wie jakich oraz w jakich ilościach składników użyć.
  • Raportowanie – system pozwala prowadzić analizy sprzedaży i stanów magazynowych oraz dowolnie ustawiać zakres danych do analizy.
  • Zarządzanie sieciami piekarni - oprogramowanie dla piekarni i cukierni ma również wiele funkcjonalności do zarządzania całymi sieciami. Umożliwia między innymi dokonywanie modyfikacji w menu czy w cennikach we wszystkich lokalach, niezależnie od źródła ich wprowadzania.         

  Warunki finansowania

  • leasing sprzętu IT już od 1 500 PLN netto,
  • pozostałe przedmioty od 3 000 PLN netto,
  • 0% opłaty wstępnej w standardzie, opłata za opracowanie umowy - od 300 PLN netto,
  • okres leasingu - od 18 do 48 miesięcy,
  • finansowanie w PLN netto, finansowanie przy zastosowaniu stałej stopy procentowej (raty leasingowe są niezmienne przez cały okres leasingu). 
 • Hotel

  OPROGRAMOWANIE DLA HOTELI

  Nie wiesz jakie oprogramowanie do hoteli wybrać? Pomożemy Ci wybrać odpowiednie oprogramowanie do hotelu.

  Zarządzanie obiektem hotelowym jest złożonym procesem, bowiem wymaga szczególnej kontroli w kilku obszarach ważnych z punktu widzenia gości hotelowych. Dlatego zapewnienie im bezproblemowej i sprawnej obsługi, to klucz do sukcesu. Oprogramowanie do hoteli NetPOS Hotel, to wsparcie nie tylko dla zarządzających obiektem, ale przede wszystkim dla pracowników, którzy dzięki rozwiązaniom IT mogą łatwiej i szybciej obsługiwać gości.

  NETPOS HOTEL (oprogramowanie) – IDEALNY DLA MAŁYCH I ŚREDNICH OBIEKTÓW HOTELOWYCH

  Program NetPOS Hotel zbudowany jest modułowo. Klient-hotel nie otrzymuje wszystkiego, ale to co rzeczywiście jest mu potrzebne. Pozwala to dopasować program też do wielkości obiektu – mały hotel ma mniejsze potrzeby i mniej procesów do kontroli lub na mniejszą skalę. W miarę rozwoju hotelu bądź pensjonatu możliwe jest dodawanie kolejnych modułów i rozbudowywanie systemu. W dużym obiekcie złożoność procesów i ich zależność między sobą wymaga już bardziej rozbudowanego systemu.

  System NetPOS Hotel to szereg funkcjonalności wspierających pracę zespołu hotelowego. System umożliwia obsługę pojedynczych oraz grupowych rezerwacji. Pracownicy recepcji mogą na bieżąco kontrolować obłożenie w hotelu oraz reagować na wszelkie problemy związane z pokojami. NetPOS Hotel pozwala uniknąć sytuacji tzw. „overbookingu” oraz umożliwia sprawdzenie wolnych terminów.

  System NetPOS Hotel poprawia również kontrolę nad obiektem. System ten nie tylko daje możliwość wystawiania standardowych dokumentów fiskalnych, jakimi są paragony, faktury czy dokumenty kasowe, ale również pozwala na drukowanie raportów  kasowych. Obszerne statystyki, które generuje system pozwalają na analizę obłożenia hotelu, potrzeb klientów oraz samego zarządzania obiektem.

  System NetPOS Hotel to również ułatwienie komunikacji między pracownikami. Wszelkie niedociągnięcia mogą być na bieżąco korygowane, a pracownicy mogą być ze sobą w stałym kontakcie, co sprawia, że nie ma miejsca na niejasności. Zwłaszcza jeśli w hotelu działa również restauracja. Oprogramowanie NetPOS Hotel jest kompatybilne z oprogramowaniem gastronomicznym, dzięki czemu możliwe jest między innymi zamawianie posiłku z hotelowej restauracji bezpośrednio do pokoju czy dopisywanie restauracyjnych zamówień do otwartego w hotelu rachunku. Dodatkowo wszystkie zdobyte o kliencie informacje mogą być z powodzeniem wykorzystane w treściach zamieszczanych na telewizorach hotelowych, np. specjalnie dla konkretnego gościa może być wyświetlane jego ulubione menu, dedykowane zabiegi w SPA, czy ciekawe wydarzenia w okolicy. 

  NetPOS Hotel to oprogramowanie, które łączy w sobie prostotę pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami, ułatwiającymi pracę całego obiektu. 

  Najważniejsze funkcje:

  • Grafik - graficzna prezentacja rezerwacji z możliwością wykonywania operacji związanych z przyjęciem, obsługą i rozliczeniem rezerwacji, a także prezentacja aktualnego statusu pokoju.
  • Rezerwacje - obsługa rezerwacji pojedynczych i grupowych z rozbudowanym systemem cenników. Obsługa sprzedaży fiskalnej. Współpraca z systemami rezerwacji on-line.
  • Statystyki - przejrzyste i obszerne raporty prezentujące obłożenie obiektów z różnymi podziałami. W celu ułatwienia analizy danych program umożliwia export danych do Excela lub innego arkusza kalkulacyjnego.
  • NetPOS Hotel Wersja Mobilna  - wersja systemu pracująca na telefonach i tabletach z systemem android. Z dowolnego miejsca możemy przejrzeć grafik i dokonać wstępnej rezerwacji.
  • Sprzedaż - moduł pozwalający na kompleksową obsługę obiektu noclegowego. Poza możliwością wystawiania standardowych dokumentów, takich jak faktury, rachunki, paragony fiskalne i dokumenty kasowe, NetPOS Hotel wyposażony jest w szereg raportów kasowych i rejestru sprzedaży.
  • Kalendarz on-line – pozwala bez żadnych problemów wyposażyć własną stronę w informacje o dostępnych pokojach lub łóżkach w wybranych terminach i to wszystko w trybie on-line. Kalendarz działa w różnych językach. 

  Channel Manager – moduł synchronizacji Channel Menagerów umożliwia zarządzanie cenami oraz dostępnością pokoi na wielu popularnych portalach rezerwacyjnych. System współracuje m.in. z Booking.com, YieldPlanet czy Profitroom.

  System rezerwacji Online – rozbudowany moduł do obsługi rezerwacji z własnej strony internetowej współpracujący z popularnymi systemami płatności.

  Centralki telefoniczne – automatyczne     naliczanie opłat związanych  z korzystaniem z telefonów hotelowych przez naszych gości.

  Zamki hotelowe off-line – System współpracuje z systemami zamków takich firm jak: Tayama, Orbita, MaxBat, Hartmann Tresore.

  Współpraca z oprogramowaniem gastronomicznym – w naszej ofercie posiadamy również oprogramowanie gastronomiczne, które umożliwia współpracę z oprogramowaniem NetPOS Hotel. 

  System dla hoteli to bezpieczne oprogramowanie, pozwalające kontrolować i zarządzać firmą w przyjemny sposób. Program dla hoteli można traktować jako dobry system wsparcia, ponieważ dzięki stałemu dostępowi do informacji ułatwia komunikację między personelem a klientami oraz znacznie usprawnia obsługę. Oprogramowanie hotelowe to idealne rozwiązanie dla małych i średnich obiektów hotelowych. System dla hoteli jest bardzo rozwojowy i wyposażony we wszystkie potrzebne rozwiązania dla firm w branży hotelarskiej. 

  Warunki finansowania

  • leasing sprzętu IT już od 1 500 PLN netto,
  • pozostałe przedmioty od 3 000 PLN netto,
  • 0% opłaty wstępnej w standardzie, opłata za opracowanie umowy - od 300 PLN netto,
  • okres leasingu - od 18 do 48 miesięcy,
  • finansowanie w PLN netto, finansowanie przy zastosowaniu stałej stopy procentowej (raty leasingowe są niezmienne przez cały okres leasingu). 
 • Sprzedaż

  ZARZĄDZANIE BIZNESEM MOŻE BYĆ PROSTE! 

  IceRetail to pierwsze na rynku, kompletne rozwiązanie do zarządzania sprzedażą, które nie wymaga zakupu skomplikowanych systemów sprzedażowych i do zarządzania firmą, a co się z tym wiąże nie wymaga kosztowych i skomplikowanych wdrożeń.

  System powstał z myślą o małych, średnich i dużych firmach, w których właściciele nie mają czasu na długie poszukiwania odpowiednich systemów do firmy.

  Nasze rozwiązanie uwzględnia najróżniejsze funkcje, które są potrzebne do prowadzenia biznesu. Jednak najważniejszą jego cecha jest łatwość wdrożenia go do firmy, a także rozbudowa o kolejne stanowiska sprzedażowe.

  IceRetail to dwa rozwiązania dostępne dla firm, czyli kompletny system sprzedażowy IcePOS oraz system do zarządzania sprzedażą IceCube. 

 • Telewizja hotelowa

  Telewizory hotelowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju hotelowego. Oprócz swojej podstawowej funkcji jaką jest oglądanie programów telewizyjnych, są bardzo przydatnym narzędziem marketingowym umożliwiającym komunikowanie się z gośćmi hotelowymi oraz przekazywanie im aktualnych informacji na temat atrakcji jakie oferuje nasz obiekt. Aby to wszystko było możliwe konieczny jest nowoczesny i profesjonalnie wykonany system telewizji hotelowej, wyposażony w telewizory z trybem hotelowym. Dzięki temu możesz połączyć Twój hotel, ip i tv.

  Zapewnij swoim klientom komfort jaki daje telewizja hotelowa oraz telewizory wyposażone w tryb hotelowy i przejdź na wyższy poziom komunikacji z klientami dzięki naszym rozwiązaniom. W ciągłej ofercie do hoteli posiadamy telewizory hotelowe Samsung oraz LG. 

  W celu uzyskania informacji na temat naszej oferty skontaktuj się z naszymi ekspertami: 535 000 957 lub 663 766 274 

 • Sprzęt

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NetPOS, obejmującą sprzęt fiskalny i komputerowy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy urządzenia wykonane z najwyższej jakości komponentów, zapewniających niezawodność i komfort użytkowania. Proponujemy m. in.: kasy fiskalne, drukarki i terminale fiskalne, monitory dotykowe, szuflady kasowe i drukarki paragonowe. Eksperci NetPOS udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących produktów.

 • O nas

  NetPOS – najlepsze rozwiązania IT dla biznesu

  Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Oferujemy oraz wdrażamy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania IT dla branży hotelowej, retail i horecaWyróżnia nas przede wszystkim wysoki poziom oferowanych usług oraz produktów, a także kadra specjalistów, która przez lata zdobywała doświadczenie w branżach IT, gastronomicznej, hotelowej czy retail.Kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami naszych klientów i partnerów biznesowych.Stały rozwój oraz szkolenia pozwalają nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Nasze zasady:

  • Słuchamy naszych klientów, aby dobrze poznać ich potrzeby i wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie.
  • Rzetelnie i szybko działamy, aby maksymalnie skrócić czas od zakupu oprogramowania do momentu zakończenia jego wdrożenia u klienta.
  • Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń.

  Dobrze skrojona oferta

  Oferujemy najwyższej jakości sprzęt i oprogramowania, w tym również kompleksowe systemy POS, a także wsparcie w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań oraz ich kompleksowe wdrożenia. Gwarantujemy najlepszą realizację usług oraz klasę produktów.

  Oferta NetPOS obejmuje:

  • Rozwiązania informatyczne skrojona na miarę potrzeb firm z sektora gastronomicznego, hotelowego oraz sieci sprzedaży.
  • Szeroki zakres usług analitycznych, szkoleniowych i wdrożeniowych.
  • Najwyższej jakości sprzęt i urządzenia fiskalne oraz systemy POS.
  • Serwis powdrożeniowy i stały nadzór nad wdrożonym oprogramowaniem.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • LG Pro:Centric jest rozwiązaniem, które czyni telewizję hotelową lepiej dostosowaną do potrzeb klienta i łatwiejszą w obsłudze. Produkty Pro:Centric Smart posiadają funkcje Premium z interfejsem użytkownika webOS, natomiast produkty Pro:Centric V mają wartościowe funkcje, pozwalające właścicielom hoteli na obniżanie kosztów własnych.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji