Sprzęt 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NetPOS, obejmującą sprzęt fiskalny i komputerowy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy urządzenia wykonane z najwyższej jakości komponentów, zapewniających niezawodność i komfort użytkowania. Proponujemy m. in.: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, monitory dotykowe, szuflady kasowe i drukarki paragonowe. Eksperci NetPOS udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących produktów.

Podkategorie

  • Sprzęt fiskalny

    Oferujemy urządzenia fiskalne, niezbędne w prowadzeniu i zarządzaniu działalnością Zapewniamy niezawodne i proste w obsłudze rozwiązania, które usprawnią prowadzenie biznesu i pozytywnie wpłyną na jakość obsługi klienta.

    W katalogu urządzeń fiskalnych znajdują się nowoczesne kasy fiskalne (stacjonarne i mobilne) oraz drukarki fiskalne.

  • Sprzęt komputerowy i...

    W  ofercie NetPOS znajduje się sprzęt komputerowy, który ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej, zwiększając jakość obsługi klienta. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii i zintegrowaniu jej z systemami informatycznymi wykorzystywanymi w biznesie, przedsiębiorcy mogą w prosty sposób kontrolować swój biznes. Akcesoria komputerowe zwiększają komfort pracy, zachowują dane klientów i dostawców oraz pozwalają przygotować raporty, analizy i zestawienia biznesowe.