Sprzęt 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NetPOS, obejmującą sprzęt fiskalny i komputerowy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy urządzenia wykonane z najwyższej jakości komponentów, zapewniających niezawodność i komfort użytkowania. Proponujemy m. in.: kasy fiskalne, drukarki i terminale fiskalne, monitory dotykowe, szuflady kasowe i drukarki paragonowe. Eksperci NetPOS udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących produktów.

Podkategorie

 • Sprzęt fiskalny

  Oferujemy urządzenia fiskalne, niezbędne w prowadzeniu i zarządzaniu działalnością Zapewniamy niezawodne i proste w obsłudze rozwiązania, które usprawnią prowadzenie biznesu i pozytywnie wpłyną na jakość obsługi klienta.

  W katalogu urządzeń fiskalnych znajdują się nowoczesne kasy fiskalne (stacjonarne i mobilne), drukarki fiskalne oraz terminale fiskalne.

 • Sprzęt komputerowy i...

  W  ofercie NetPOS znajduje się sprzęt komputerowy, który ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej, zwiększając jakość obsługi klienta. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii i zintegrowaniu jej z systemami informatycznymi wykorzystywanymi w biznesie, przedsiębiorcy mogą w prosty sposób kontrolować swój biznes. Akcesoria komputerowe zwiększają komfort pracy, zachowują dane klientów i dostawców oraz pozwalają przygotować raporty, analizy i zestawienia biznesowe.

 • Telewizja hotelowa

  Telewizory hotelowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju hotelowego. Oprócz swojej podstawowej funkcji jaką jest oglądanie programów telewizyjnych, są bardzo przydatnym narzędziem marketingowym umożliwiającym komunikowanie się z gośćmi hotelowymi oraz przekazywanie im aktualnych informacji na temat atrakcji jakie oferuje nasz obiekt. Aby to wszystko było możliwe konieczny jest nowoczesny i profesjonalnie wykonany system telewizji hotelowej, wyposażony w telewizory z trybem hotelowym. Dzięki temu możesz połączyć Twój hotel, ip i tv.

  Zapewnij swoim klientom komfort jaki daje telewizja hotelowa oraz telewizory wyposażone w tryb hotelowy i przejdź na wyższy poziom komunikacji z klientami dzięki naszym rozwiązaniom. W ciągłej ofercie do hoteli posiadamy telewizory hotelowe Samsung oraz LG. 

  W celu uzyskania informacji na temat naszej oferty skontaktuj się z naszymi ekspertami: 535 000 957 lub 535 000 371