Terminale dotykowe POS 

NetPOS w swoim asortymencie posiada terminale dotykowe, które doskonale sprawdzą się w zarządzaniu obiektami noclegowymi. Każdy produkt cechuje się wysoką jakością wykonania i szeregiem funkcjonalności, zapewniając niezbędne wsparcie w kontakcie z klientem. Terminale dotykowe można w łatwy sposób połączyć z urządzeniami zewnętrznymi, poprawiając komfort i efektywność pracy.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • 15"- Core i3 3.3GHz -2 technologie dotykowe

  • Procesor: Intel Celeron J1800 2.41 GHz, 1MB L2 Cache  Grafika: Intel HD Graphics  Pamięć RAM: 2GB DDR3L SODIMM (1 slot, max 4GB)  Dysk twardy: 320GB 2.5” 7mm SATA  Ekran: 15,6'', dotykowy, panoramiczny (16:9)  Typowe zastosowania: stanowiska kasjerskie (POS), rozwiązania samoobsługowe (self-service), punkty informacyjne (POI). 

  • Pos Aures Sango I3 to niezwykle oryginalne i innowacyjne rozwiązanie, które z pewnością zyska wielu zwolenników. Dzięki pozostawionej wolnej przestrzeni pod ekranem dotykowym zyskujemy dodatkowe miejsce na pozostałe urządzenia, które mogą stanowić wsparcie w biznesie.

  • Specjalistyczny terminal komputerowy dedykowany do pracy w punkcie sprzedaży. Wytrzymała aluminiowa obudowa odporna na zalania, pojemnościowy ekran dotykowy 15", pasywny system chłodzenia, wysoka moc obliczeniowa. 

  • Terminal komputerowy HK870E jest nowoczesnym urządzeniem, które z powodzeniem sprosta standardom przemysłowym i sprosta pracy nawet w trudnych warunkach. Do zdecydowanych zalet tego modelu możemy zaliczyć dużą moc obliczeniową, odporność na wilgoć oraz masywną obudowę aluminiową, która ochroni przed uszkodzeniem. System chłodzenia jest niezwykle wydajny,...

  • Terminal komputerowy z funkcją pracy mobilnej dedykowany do pracy w systemach sprzedaży. Urządzenie składa się z dwóch modułów: stacji dokującej i tabletu, które po połączeniu ze sobą oferują cechy klasycznego stanowiska sprzedaży. W każdej chwili Sprzedawca może jednak zabrać ze sobą tablet i pracować na nim w dowolnym miejscu sklepu. 

  • Terminal zaprojektowany z myślą o długiej żywotności i ciągłej dostępności.  Urządzenie wyposażone w wytrzymałą, trwałą obudowę, odporną na trudne warunki panujące w lokalu gastronomicznym.  Terminal sprawdzony w tysiącach lokalizacji, w różnych branżach i różnych zastosowaniach biznesowych. 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów