Hotel 

OPROGRAMOWANIE DLA HOTELI

Nie wiesz jakie oprogramowanie do hoteli wybrać? Pomożemy Ci wybrać odpowiednie oprogramowanie do hotelu.

Zarządzanie obiektem hotelowym jest złożonym procesem, bowiem wymaga szczególnej kontroli w kilku obszarach ważnych z punktu widzenia gości hotelowych. Dlatego zapewnienie im bezproblemowej i sprawnej obsługi, to klucz do sukcesu. Oprogramowanie do hoteli NetPOS Hotel, to wsparcie nie tylko dla zarządzających obiektem, ale przede wszystkim dla pracowników, którzy dzięki rozwiązaniom IT mogą łatwiej i szybciej obsługiwać gości.

NETPOS HOTEL (oprogramowanie) – IDEALNY DLA MAŁYCH I ŚREDNICH OBIEKTÓW HOTELOWYCH

Program NetPOS Hotel zbudowany jest modułowo. Klient-hotel nie otrzymuje wszystkiego, ale to co rzeczywiście jest mu potrzebne. Pozwala to dopasować program też do wielkości obiektu – mały hotel ma mniejsze potrzeby i mniej procesów do kontroli lub na mniejszą skalę. W miarę rozwoju hotelu bądź pensjonatu możliwe jest dodawanie kolejnych modułów i rozbudowywanie systemu. W dużym obiekcie złożoność procesów i ich zależność między sobą wymaga już bardziej rozbudowanego systemu.

System NetPOS Hotel to szereg funkcjonalności wspierających pracę zespołu hotelowego. System umożliwia obsługę pojedynczych oraz grupowych rezerwacji. Pracownicy recepcji mogą na bieżąco kontrolować obłożenie w hotelu oraz reagować na wszelkie problemy związane z pokojami. NetPOS Hotel pozwala uniknąć sytuacji tzw. „overbookingu” oraz umożliwia sprawdzenie wolnych terminów.

System NetPOS Hotel poprawia również kontrolę nad obiektem. System ten nie tylko daje możliwość wystawiania standardowych dokumentów fiskalnych, jakimi są paragony, faktury czy dokumenty kasowe, ale również pozwala na drukowanie raportów  kasowych. Obszerne statystyki, które generuje system pozwalają na analizę obłożenia hotelu, potrzeb klientów oraz samego zarządzania obiektem.

System NetPOS Hotel to również ułatwienie komunikacji między pracownikami. Wszelkie niedociągnięcia mogą być na bieżąco korygowane, a pracownicy mogą być ze sobą w stałym kontakcie, co sprawia, że nie ma miejsca na niejasności. Zwłaszcza jeśli w hotelu działa również restauracja. Oprogramowanie NetPOS Hotel jest kompatybilne z oprogramowaniem gastronomicznym, dzięki czemu możliwe jest między innymi zamawianie posiłku z hotelowej restauracji bezpośrednio do pokoju czy dopisywanie restauracyjnych zamówień do otwartego w hotelu rachunku. Dodatkowo wszystkie zdobyte o kliencie informacje mogą być z powodzeniem wykorzystane w treściach zamieszczanych na telewizorach hotelowych, np. specjalnie dla konkretnego gościa może być wyświetlane jego ulubione menu, dedykowane zabiegi w SPA, czy ciekawe wydarzenia w okolicy. 

NetPOS Hotel to oprogramowanie, które łączy w sobie prostotę pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami, ułatwiającymi pracę całego obiektu. 

Najważniejsze funkcje:

 • Grafik - graficzna prezentacja rezerwacji z możliwością wykonywania operacji związanych z przyjęciem, obsługą i rozliczeniem rezerwacji, a także prezentacja aktualnego statusu pokoju.
 • Rezerwacje - obsługa rezerwacji pojedynczych i grupowych z rozbudowanym systemem cenników. Obsługa sprzedaży fiskalnej. Współpraca z systemami rezerwacji on-line.
 • Statystyki - przejrzyste i obszerne raporty prezentujące obłożenie obiektów z różnymi podziałami. W celu ułatwienia analizy danych program umożliwia export danych do Excela lub innego arkusza kalkulacyjnego.
 • NetPOS Hotel Wersja Mobilna  - wersja systemu pracująca na telefonach i tabletach z systemem android. Z dowolnego miejsca możemy przejrzeć grafik i dokonać wstępnej rezerwacji.
 • Sprzedaż - moduł pozwalający na kompleksową obsługę obiektu noclegowego. Poza możliwością wystawiania standardowych dokumentów, takich jak faktury, rachunki, paragony fiskalne i dokumenty kasowe, NetPOS Hotel wyposażony jest w szereg raportów kasowych i rejestru sprzedaży.
 • Kalendarz on-line – pozwala bez żadnych problemów wyposażyć własną stronę w informacje o dostępnych pokojach lub łóżkach w wybranych terminach i to wszystko w trybie on-line. Kalendarz działa w różnych językach. 

Channel Manager – moduł synchronizacji Channel Menagerów umożliwia zarządzanie cenami oraz dostępnością pokoi na wielu popularnych portalach rezerwacyjnych. System współracuje m.in. z Booking.com, YieldPlanet czy Profitroom.

System rezerwacji Online – rozbudowany moduł do obsługi rezerwacji z własnej strony internetowej współpracujący z popularnymi systemami płatności.

Centralki telefoniczne – automatyczne     naliczanie opłat związanych  z korzystaniem z telefonów hotelowych przez naszych gości.

Zamki hotelowe off-line – System współpracuje z systemami zamków takich firm jak: Tayama, Orbita, MaxBat, Hartmann Tresore.

Współpraca z oprogramowaniem gastronomicznym – w naszej ofercie posiadamy również oprogramowanie gastronomiczne, które umożliwia współpracę z oprogramowaniem NetPOS Hotel. 

System dla hoteli to bezpieczne oprogramowanie, pozwalające kontrolować i zarządzać firmą w przyjemny sposób. Program dla hoteli można traktować jako dobry system wsparcia, ponieważ dzięki stałemu dostępowi do informacji ułatwia komunikację między personelem a klientami oraz znacznie usprawnia obsługę. Oprogramowanie hotelowe to idealne rozwiązanie dla małych i średnich obiektów hotelowych. System dla hoteli jest bardzo rozwojowy i wyposażony we wszystkie potrzebne rozwiązania dla firm w branży hotelarskiej. 

Warunki finansowania

 • leasing sprzętu IT już od 1 500 PLN netto,
 • pozostałe przedmioty od 3 000 PLN netto,
 • 0% opłaty wstępnej w standardzie, opłata za opracowanie umowy - od 300 PLN netto,
 • okres leasingu - od 18 do 48 miesięcy,
 • finansowanie w PLN netto, finansowanie przy zastosowaniu stałej stopy procentowej (raty leasingowe są niezmienne przez cały okres leasingu). 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji