Telewizja hotelowa 

Telewizory hotelowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju hotelowego. Oprócz swojej podstawowej funkcji jaką jest oglądanie programów telewizyjnych, są bardzo przydatnym narzędziem marketingowym umożliwiającym komunikowanie się z gośćmi hotelowymi oraz przekazywanie im aktualnych informacji na temat atrakcji jakie oferuje nasz obiekt. Aby to wszystko było możliwe konieczny jest nowoczesny i profesjonalnie wykonany system telewizji hotelowej, wyposażony w telewizory z trybem hotelowym. Dzięki temu możesz połączyć Twój hotel, ip i tv.

Zapewnij swoim klientom komfort jaki daje telewizja hotelowa oraz telewizory wyposażone w tryb hotelowy i przejdź na wyższy poziom komunikacji z klientami dzięki naszym rozwiązaniom. W ciągłej ofercie do hoteli posiadamy telewizory hotelowe Samsung oraz LG. 

W celu uzyskania informacji na temat naszej oferty skontaktuj się z naszymi ekspertami: 535 000 957 lub 535 000 371 

Podkategorie

  • Samsung Hotel TV

    Telewizory Samsung to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli obiektów noclegowych. Nowoczesna technologia, wysoka jakość obrazu i dźwięku oraz funkcjonalności produktów sprawiają, że goście hotelowi mogą poczuć się jak w domu. Telewizory Samsung to także skuteczny kanał komunikacji z klientem, stanowiący nowy standard wyposażenia pokoi hotelowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NetPOS – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

    TV

  • LG Hotel TV

    Wysokie parametry techniczne i nowoczesna technologia zastosowana w procesie produkcji telewizorów LG, gwarantują doskonałą jakość obrazu pod względem nasycenia kolorów, kontrastu i szczegółów. Goście i pracownicy hotelu docenią szereg możliwości płynących z użytkowania telewizorów LG, a obiekt hotelowy stanie się funkcjonalny i innowacyjny.

    TV LG