Lista produktów producenta: ELO

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • Model 1509L to monitor dotykowy klasy ekonomicznej. Zachowano w nim najważniejsze atuty produktów Elo Touch Solutions i jednocześnie obniżono cenę poprzez redukcję niektórych parametrów. 

  • Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1215L/1515L/1715L/1915L).  Wszystkie urządzenia z tej serii to wielozadaniowe super wytrzymałe monitory dotykowe, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Trwała obudowa i solidna konstrukcja mechaniczna utrzymane są w lekkiej i uniwersalnej stylistyce, dzięki czemu wygląd modelu...

  • Monitor dotykowy ELO 1517L ma wyświetlacz o przekątnej 15” (proporcja obrazu wynosi 4:3). Jest to niezwykle wytrzymały sprzęt, gotowy do działania w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Sam ekran wykonany został w konstrukcji „zero-bezel” - wygląd imituje tablet – co zapewnia monitorowi elegancki wygląd. 

  • 15"- Core i3 3.3GHz -2 technologie dotykowe

  • Procesor: Intel Celeron J1800 2.41 GHz, 1MB L2 Cache  Grafika: Intel HD Graphics  Pamięć RAM: 2GB DDR3L SODIMM (1 slot, max 4GB)  Dysk twardy: 320GB 2.5” 7mm SATA  Ekran: 15,6'', dotykowy, panoramiczny (16:9)  Typowe zastosowania: stanowiska kasjerskie (POS), rozwiązania samoobsługowe (self-service), punkty informacyjne (POI). 

  • Terminal zaprojektowany z myślą o długiej żywotności i ciągłej dostępności.  Urządzenie wyposażone w wytrzymałą, trwałą obudowę, odporną na trudne warunki panujące w lokalu gastronomicznym.  Terminal sprawdzony w tysiącach lokalizacji, w różnych branżach i różnych zastosowaniach biznesowych. 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów