Terminale dotykowe POS

Terminal dotykowy POS Aures Sango I3

Pos Aures Sango I3 to niezwykle oryginalne i innowacyjne rozwiązanie, które z pewnością zyska wielu zwolenników.

Dzięki pozostawionej wolnej przestrzeni pod ekranem dotykowym zyskujemy dodatkowe miejsce na pozostałe urządzenia, które mogą stanowić wsparcie w biznesie.

Więcej szczegółów

Najważniejsze cechy:

  • Stabilna konstrukcja – konstrukcja monitora jest niezwykle stabilna i sztywna. Sama podstawa jest cienka i metalowa, zaś monitor jest błyszczący i wykonany z poliwęglanu.
  • Wiele funkcjonalności – Pos Aures Sango I3 jest dostosowany do wymagań technologicznych wszystkich użytkowników (4 typy procesorów i wiele dodatkowych opcji
  • Właściwości monitora – Pos Aures Sango I3 to płaski monitor dotykowy LED, bez krawędzi (FULL FLAT), jest oferowany w trybie rezystywnym jak i multi-touch w wersji pojemnościowej.
  • Mix&Match – czyli gama siedmiu kolorów modułowych – biały, czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, szary i classic. 
  • POSNET THERMAL FV EJ jest wersją najpopularniejszej w kraju drukarki fiskalnej, wyposażoną w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowaną do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD.

  • Diament wśród drukarek Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i...

  • Drukarka do zadań specjalnych Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.