Sprzęt fiskalny

Idealny duet: terminal fiskalny Posnet Thermal i monitor dotykowy ELO Zobacz większe

Idealny duet: terminal fiskalny Posnet Thermal i monitor dotykowy ELO

NOWOŚĆ! 

Idealny duet: terminal fiskalny Posnet Thermal i monitor dotykowy ELO. 

Uniwersalny terminal fiskalny łączy w sobie najwyższy model drukarki fiskalnej Posnet Thermal HD oraz komputer PC oparty na podzespołach Intel zamknięte w jednym urządzeniu. 

Monitor dotykowy ELO to wielozadaniowy, super wytrzymały monitor dotykowy, który doskonale sprawdza się w każdych warunkach. 

Więcej szczegółów

Decydując się na terminal fiskalny Posnet Użytkownik zyskuje dodatkową przestrzeń na ekspozycję towarów, może korzystać z różnych typów i rozmiarów monitorów kasjerskich i ma możliwość instalacji dowolnego oprogramowania. 

Popularne interfejsy komunikacyjne umożliwiają podłączenie wszystkich popularnych peryferiów. Unikalne walory drukarki fiskalnej Thermal HD zabudowanej w terminalu pozwalają m.in. na wydruki grafiki, kodów 2D czy swobodnego tekstu w ramach tzw. "superformatki". Zewnętrzne wyświetlacze (podwieszany lub wolnostojący) doskonale optymalizują miejsce sprzedaży. 

W proponowanej cenie zestawu terminal wyposażony jest w system operacyjny Microsoft Windows 8.1. 

Więcej informacji

Monitor dotykowy 1517L wyposażony jest w wyświetlacz 15" o klasycznych proporcjach obrazu (4:3). Dostosowany jest do pracy ciągłej w trudnych warunkach środowiskowych. 

Wysokie parametry techniczne zamknięte są w nowoczesnej "lśniącej" stylistyce co dodatkowo poszerza zakres zastosowań tego modelu. Konstrukcja ekranu zero-bezel sprawia, że front monitora wygląda jak tablet. 

Typowe zastosowania: monitor 1517L doskonale sprawdza się w systemach sprzedaży (POS), rozwiązaniach samoobsługowych (self-service) i przestrzeni publicznej. Łatwość utrzymania monitora w czystości sprawia że model ten chętnie jest również stosowany na liniach produkcyjnych (HMI).

Więcej informacji

  • System umożliwia wdrożenie różnorodnych rozwiązań dla biznesu gastronomicznego. System można skalować do indywidualnych Państwa wymagań. Poza szybką i efektywną obsługą klienta można bez problemu zarządzać promocjami czy kartami stałego klienta. Można także rozliczać pracowników ze swoich obowiązków. Od teraz system prowizyjny czy premiowy będzie...

  • Terminal fiskalny Posnet Thermal HD 3217 jest uniwersalnym urządzeniem, które spełni każde, nawet najbardziej wymagające Państwa oczekiwania. Zaletą urządzenia jest to, iż całość została zamknięta w jednej obudowie, co pozwoli zaoszczędzić miejsce na ladzie. 

  • Monitor dotykowy ELO 1517L ma wyświetlacz o przekątnej 15” (proporcja obrazu wynosi 4:3). Jest to niezwykle wytrzymały sprzęt, gotowy do działania w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Sam ekran wykonany został w konstrukcji „zero-bezel” - wygląd imituje tablet – co zapewnia monitorowi elegancki wygląd.