Sprzedaż

IceCube - system do zarządzania sprzedażą Zobacz większe

IceCube - system do zarządzania sprzedażą

IceCube - system do zarządzania sprzedażą. 

Więcej szczegółów

Masz internet – jesteś on-line ze swoimi POS-ami

ICE CUBE, to aplikacja w chmurze, która powala na pełną, w pełni zdalną i kompleksową obsługę oraz kontrolę biznesu z dowolnego miejsca Łączy się z systemami sprzedażowymi POS i przekazuje dane, można je także dowolnie modyfikować z panelu administracyjnego.

Dostęp do IceCUBE-a jeszcze przed zakupem POS-a

Aplikacja powstała, aby móc stworzyć każdy krok do pełnego zarządzania lokalem, stąd działa bez zarzutu, w pełni swoich funkcjonalności jeszcze przed zakupem POS-u. Pozwala na stworzenie katalogów, czy cenników, które następnie, już po wgraniu POS-u, stają się bezpośrednio przekazywane i przechowywane w pełni bezpiecznym środowisku bazodanowym.

Komputer, laptop, tablet czy smartfon

Każde urządzenie, które ma możliwość zainstalowania przeglądarki może być używane do obsługi aplikacji. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu interfejsowi, który jest w pełni responsywny.

Jeden POS czy cała sieć sprzedaży?

Bez względu na charakter Twojej działalności, nasz system może być dostosowany do potrzeb Twojego biznesu. Obsługuje zarówno pojedyncze lokale, jak i całą sieć za pomocą intuicyjnego w obsłudze programu.

Twój POS online
Najważniejsze funkcje i narzędzia

Raport stanów magazynowych

Aplikacja ma dodatkowe narzędzie analityczne, które łączy się z bazą danych i pozwala na pełną kontrolę nad magazynami wyświetlając ich faktyczny stan w dowolnej chwili, taka opcja w znaczącym stopniu wspomaga kontrolę nad zamówieniami.

Obsługa kontrahentów

każda firma współpracuje z różnymi podmiotami, dlatego w systemie przewidzieliśmy możliwość prostego dodawania wszystkich partnerów oraz szybki sposób ich wyszukiwania po nazwie lub numerze NIP.

Informacje o towarach

Wszystkie niezbędne informacje o towarach (np. ceny, dostawcy, ilości) w łatwy sposób wprowadza się do systemu. Wyszukiwanie poszczególnych towarów również zostało maksymalnie uproszczone z myślą o łatwości obsługi.

Eksport raportów do plików zewnętrznych

Oczywiście bierzemy pod uwagę fakt, iż wszelkie raporty najlepiej przechowywać w plikach zewnętrznych, takich jakie można wydrukować, stąd nasza aplikacja ma opcję eksportu do plików zewnętrznych, co jest szalenie istotnym udogodnieniem dla osób przywykłych do pracy na konkretnych typach plików.