Samsung Hotel TV

Samsung HG65EC890VB - 65''

Zapewnij wyjątkowo luksusową rozrywkę w swoim hotelu dzięki zakrzywionym telewizorom hotelowym. 

Elegancka forma i bogactwo funkcji zapewniają gościom wyjątkowe wrażenia. 

Więcej szczegółów

Zapewnij wyjątkowo luksusową rozrywkę w swoim hotelu dzięki zakrzywionym telewizorom hotelowym

Zapewnij wyjątkowo luksusową rozrywkę w swoim hotelu dzięki zakrzywionym telewizorom hotelowym
Wyróżnij swoje hotelowe apartamenty, wyposażając je w zakrzywione telewizory HC890V. Wyjątkowe zakrzywione telewizory, zaprojektowane specjalnie na potrzeby hoteli z wyższej półki, zapewniają gościom dużo bardziej pochłaniające i realistyczne wrażenia, szersze pole widzenia oraz postrzeganie prawdziwej głębi w ramach najlepszego dostępnego systemu rozrywki. Niezależnie od tego, czy są włączone, czy wyłączone, telewizory klasy premium nadają pokojom unikalny klimat dzięki eleganckiemu wzornictwu: stylizowanej metalowej ramce i podstawie, które nadają wnętrzu atmosferę wystawnej elegancji. Smukły design idzie w parze z technologią, tworząc centrum informacji i rozrywki dopełniające charakter nietuzinkowego apartamentu hotelowego.

Zapewnij gościom dostęp do szerszej gamy informacji, wybierając rozwiązanie Samsung LYNK SINC 3.0

Zapewnij gościom dostęp do szerszej gamy informacji, wybierając rozwiązanie Samsung LYNK SINC 3.0
Rozwiązanie Samsung LYNK SINC 3.0 umożliwia łatwe dostarczanie oraz zarządzanie zasobami dostępnymi w pokojach hotelowych. Ten innowacyjny produkt pozwala zarządzać zasobami i zapewnia gościom dostęp do interaktywnych funkcji bez konieczności stosowania dekoderów czy zależności od rozwiązań SI. Dzięki LYNK SINC 3.0 personel hotelu może monitorować stan telewizorów znajdujących się w pokojach, na przykład kontrolując sieć IP czy meldowanie i wymeldowywanie gości. Ponadto personel może zdalnie sterować pracą telewizorów, tak aby wydajnie kontrolować zużycie energii i aktualizacje oprogramowania wbudowanego. Za sprawą LYNK SINC 3.0 można tworzyć unikatowe listy kanałów, a następnie edytować mapowanie dostępnych kanałów, dostosowując je do potrzeb obiektu. Rozwiązanie LYNK SINC jest powiązane z systemem zarządzania obiektem, stanowiąc zarazem w pełni niezależne i przystępne cenowo narzędzie do kontroli treści oraz zarządzania telewizorami. 

Zapewnij swoim gościom wyjątkowe wrażenia i dostęp do szerszej gamy informacji za sprawą możliwości personalizacji dostarczanych treści

LYNK SINC 3.0 to mistrzowskie połączenie nowych funkcji, które potęgują komfort oglądania, zapewniając gościom rozrywkę. W celu ułatwienia zarządzania rozwiązanie to wyposażono w nowy interfejs użytkownika z możliwością personalizacji i szablonem do tworzenia listy programów, które można dostosowywać do potrzeb gości. Dostępne zasoby mogą obejmować unikatowe, spersonalizowane ekrany główne, które pomagają promować markę i robią dobre wrażenie na oglądających. Personel może przypisywać poszczególnych gości do grup posiadających dostęp do podobnych zestawów kanałów oraz o zbliżonych potrzebach w zakresie zasobów, co pozwala z łatwością dopasowywać przekazywane treści na przykład w przypadku uczestników konferencji lub grup turystycznych. 
Komunikaty w czasie rzeczywistym można wysyłać do jednego gościa lub całej grupy. Aby jeszcze bardziej spotęgować przyjemne wrażenia gości, LYNK SINC 3.0 umożliwia wyświetlanie informacji o pogodzie i rozkładzie lotów wybranych lotnisk za pośrednictwem dostawców zewnętrznych, a także informacji o usługach dostępnych w hotelu oraz informacji turystycznych i innych, również w kilku językach. Ponadto aplikacje Samsung i funkcje telewizora pozwalają gościom korzystać ze znajomych aplikacji za pomocą rozwiązania SINC i zapewniają łatwy dostęp do popularnych serwisów społecznościowych.

Przygotuj dla gości swojego hotelu ciepłe powitanie za pomocą spersonalizowanego menu głównego

Przygotuj dla gości swojego hotelu ciepłe powitanie za pomocą spersonalizowanego menu głównego
Zwiększ komfort gości i wzmocnij wizerunek marki hotelu, nawet w przypadku braku dostępu do sieci, dzięki atrakcyjnemu menu na stronie głównej. Twoich gości witać może uproszczony ekran główny, na którym wyświetlany jest kanał na żywo oraz wiadomość powitalna, informacje o hotelu, godzina i data. Łatwy dostęp za pomocą ekranu głównego do popularnych usług hotelowych, takich jak budzenie, funkcja My Channel czy wyłącznik czasowy, spotęguje komfort gości. Wiadomość powitalna, informacje o hotelu oraz funkcje łatwego dostępu można edytować według potrzeb. Ponadto ustawienia można z łatwością skopiować na pamięć USB, aby następnie szybko zastosować je w pozostałych pokojach.
Zapewnij gościom swojego hotelu szersze możliwości rozrywki za pomocą wygodnej łączności bezprzewodowej

Zapewnij gościom swojego hotelu szersze możliwości rozrywki za pomocą wygodnej łączności bezprzewodowej

Telewizory z serii HC890V przeniosą doznania gości w inny wymiar, stanowiąc centrum rozrywki, do którego można podłączyć wiele innych rozwiązań, a wszystko to za sprawą następujących funkcji:
Smart View 2.0. Umożliwia oglądanie kanałów telewizyjnych na szerokiej gamie urządzeń przenośnych. Ponadto goście mogą również przesyłać zasoby, takie jak zdjęcia, filmy i pliki muzyczne z urządzeń przenośnych do intuicyjnego w obsłudze interfejsu telewizora, aby następnie móc je łatwiej wybierać i przeglądać. 
Punkt dostępu. Umożliwia stworzenie punktu dostępu, do którego goście będą mogli bezprzewodowo podłączać nawet do czterech urządzeń. Użytkownicy mogą regulować poziom sygnału oraz zmieniać kanały w zależności od swoich potrzeb.
AllShare® technology. Za pomocą bezprzewodowego połączenia z telewizorem w pokoju hotelowym goście na ekranie telewizora mogą odtwarzać własne zasoby. Obsługiwane zasoby obejmują filmy, zdjęcia i muzykę.
Funkcja odbicia lustrzanego ekranu. Dzięki tej funkcji goście mogą wyświetlać zawartość ekranu urządzenia przenośnego na ekranie telewizora bez konieczności instalowania specjalnej aplikacji. Na ekranie telewizora widać dokładnie to samo, co na ekranie urządzenia przenośnego, bez żadnych ograniczeń.

Ochrona zasobów dzięki zaawansowanej technologii DRM

Ochrona zasobów dzięki zaawansowanej technologii DRM
Zwiększ bezpieczeństwo zasobów dzięki technologii LYNK™ Digital Rights Management (DRM) – opartej na programowej alternatywie dla sprzętowych systemów zabezpieczeń treści.
Ponieważ jest to rozwiązanie w całości oparte na oprogramowaniu, Samsung LYNK™ DRM może współpracować z różnymi rodzajami stacji czołowych. Jest również łatwiejsze do wdrożenia i zarządzania bez konieczności aktualizacji sprzętu lub zmiany systemu zarządzania błędami, co pozwala obniżyć koszty.