Samsung Hotel TV

Samsung HG48EC670CW - 48''

Większy komfort, większa wydajność. Wszystko po to, aby zapewnić gościom twojego hotelu najwyższy poziom satysfakcji.

Seria wyświetlaczy HC670 zapewnia przyjemny pobyt w hotelu dzięki połączeniu doskonałych parametrów wyświetlania z zaawansowanymi funkcjami. Wyświetlacze mają smukły profil i wąskie ramki, dzięki którym oglądanie jest jeszcze większą przyjemnością. 

Więcej szczegółów

Zwiększ komfort pobytu w hotelu, oferując gościom najwyższej jakości wyświetlacze w pokojach.

Elevate the guest room experience with high-performance in-room displays
Osoby, które dużo podróżują, wszędzie mają do czynienia z najnowszą technologią. Podczas pobytu w hotelu oczekują rozwiązań na tym samym poziomie zaawansowania technicznego, co w domu. W efekcie zarządzający hotelami muszą szybko adaptować wyposażenie, aby spełnić wysokie oczekiwania swoich klientów. Seria wyświetlaczy HC670 zapewnia przyjemny pobyt w hotelu dzięki połączeniu doskonałych parametrów wyświetlania z zaawansowanymi funkcjami. Wyświetlacze mają smukły profil i wąskie ramki, dzięki którym oglądanie jest jeszcze większą przyjemnością. Podkreślają przy tym również doskonałą stylistykę wnętrza.

Łatwiejsze zarządzanie urządzeniami i treścią dzięki LYNK REACH 3.0

Łatwiejsze zarządzanie urządzeniami i treścią dzięki LYNK REACH 3.0
Łatwiejsze zarządzanie telewizorami znajdującymi się w pokojach oraz treściami wyświetlanymi na ich ekranach, przy jednoczesnej kontroli kosztów, za sprawą rozwiązania Samsung LYNK REACH i serwera REACH poprzez wykorzystanie istniejącej infrastruktury. Możesz kontrolować wiele telewizorów z jednego miejsca, zwiększając wydajność i produktywność swojej pracy bez konieczności instalowania dekodera w każdym pokoju. Ponadto istnieje możliwość tworzenia grup telewizorów z dostępem do dedykowanych treści, co doskonale sprawdza się w przypadku grup gości, na przykład uczestników konferencji czy grup turystycznych.

Zaawansowane, spersonalizowane treści, aby zwiększyć komfort gości

Zaawansowane, spersonalizowane treści, aby zwiększyć komfort gości
Zarządzanie treścią za pomocą rozwiązania LYNK REACH to prosty sposób na poprawę jakości obsługi gości i zwiększenie przychodów. Kierowników hoteli z pewnością ucieszy fakt, że rozwiązanie Samsung LYNK REACH 3.0 jest wyposażone w interfejs użytkownika stanowiący elastyczny sposób na tworzenie wyjątkowego przekazu, który będzie informował i bawił gości. Szablony z funkcją edycji pozwalają zmieniać wielkość tekstu i obrazów, kolory, czcionki, rozmieszczenie i nie tylko, optymalizując wygląd treści, tak aby potęgowały pozytywny wizerunek marki. Ponadto możliwość udostępniania gościom w pokojach treści marketingowych, takich jak oferty promocyjne wyświetlane na pasku na ekranie, pozwala zwiększać wartość sprzedaży. Dodatkowe przychody można również generować za pomocą reklam emitowanych na dedykowanym kanale na żywo w lobby hotelu lub restauracji, tworzonych na podstawie szablonu obsługującego wstawianie tekstu i obrazów. Z kolei dla gości hotelowych rozwiązanie LYNK REACH 3.0 oznacza większy komfort dzięki informacjom o prognozie pogody i rozkładach lotów z wybranych lotnisk, dostarczanym przez dostawców zewnętrznych.

Przygotuj dla gości swojego hotelu ciepłe powitanie za pomocą spersonalizowanego menu głównego

Przygotuj dla gości swojego hotelu ciepłe powitanie za pomocą spersonalizowanego menu głównego
Zwiększ komfort gości i wzmocnij wizerunek marki hotelu, nawet w przypadku braku dostępu do sieci, dzięki atrakcyjnemu menu na stronie głównej. Twoich gości witać może uproszczony ekran główny, na którym wyświetlany jest kanał na żywo oraz wiadomość powitalna, informacje o hotelu, godzina i data. Łatwy dostęp za pomocą ekranu głównego do popularnych usług hotelowych, takich jak budzenie, funkcja My Channel czy wyłącznik czasowy, spotęguje komfort gości. Wiadomość powitalna, informacje o hotelu oraz funkcje łatwego dostępu można edytować według potrzeb. Ponadto ustawienia można z łatwością skopiować na pamięć USB, aby następnie szybko zastosować je w pozostałych pokojach.

Ochrona zasobów dzięki zaawansowanej technologii DRM

Ochrona zasobów dzięki zaawansowanej technologii DRM
Zwiększ bezpieczeństwo zasobów dzięki technologii LYNK™ Digital Rights Management (DRM) – opartej na programowej alternatywie dla sprzętowych systemów zabezpieczeń treści.
Ponieważ jest to rozwiązanie w całości oparte na oprogramowaniu, Samsung LYNK™ DRM może współpracować z różnymi rodzajami stacji czołowych. Jest również łatwiejsze do wdrożenia i zarządzania bez konieczności aktualizacji sprzętu lub zmiany systemu zarządzania błędami, co pozwala obniżyć koszty.