Samsung Hotel TV

Samsung HG39EB670FW - 39''

Zapewnij gościom swojego hotelu przyjemne doznania podczas pobytu.

Większy komfort, większa wydajność. Wszystko po to, aby zapewnić gościom twojego hotelu najwyższy poziom satysfakcji. 

Więcej szczegółów

Zapewnij gościom swojego hotelu przyjemne doznania podczas pobytu

Zapewnij gościom swojego hotelu przyjemne doznania podczas pobytu
Zapewnij gościom swojego hotelu przyjemne doznania za pomocą najlepiej sprzedających się telewizorów klasy premium na świecie. Telewizory Samsung z serii HB670 charakteryzują się subtelnie eleganckim kształtem i wąską ramką, dzięki którym z łatwością wtapiają się w stylowy wystrój pokoi, a do tego zapewniają gościom komfort porównywalny z warunkami domowymi za sprawą doskonałej jakości obrazu i łatwemu w obsłudze interfejsowi. Rozrywka w pokoju hotelowym będzie jeszcze bardziej przyjemna dzięki dynamicznemu, bogatemu dźwiękowi urządzeń z serii HB670.

Przystępne cenowo rozwiązanie, które spełni wszystkie twoje potrzeby

Przystępne cenowo rozwiązanie, które spełni wszystkie twoje potrzeby
Możliwość tworzenia i edycji zawartości marketingowej wyświetlanej w pokojach, takiej jak informacje o obiekcie i oferty promocyjne, za pomocą rozwiązania Samsung LYNK™ REACH pozwala z łatwością zarządzać setkami odbiorników z jednej centralnej lokalizacji przy użyciu intuicyjnego interfejsu wykorzystującego istniejącą infrastrukturę łączy koncentrycznych. Nie musisz kupować dodatkowych dekoderów, dzięki czemu zyskujesz niższy całkowity koszt posiadania, bez potrzeby ciągłej obsługi i konserwacji infrastruktury. Ponadto rozwiązanie Samsung LYNK DRM gwarantuje bezpieczeństwo zawartości telewizora.

Styl i doznania, które wpadają w oko

Popraw standard pokoi swojego hotelu za sprawą eleganckich telewizorów z serii HB670 ze znacznie cieńszymi ramkami i węższą obudową w porównaniu z poprzednimi modelami. Większa powierzchnia ekranu zapewni gościom większą przyjemność oglądania. Jednak HB670 to nie tylko atrakcyjny wygląd. Telewizory z serii HB670 mogą być wyposażone w opcjonalny zegar zewnętrzny, który pomoże gościom twojego hotelu wydajnie zarządzać czasem. Zegar jest bezpiecznie mocowany do telewizora i precyzyjnie wskazuje czas. Dzięki funkcji zasilania awaryjnego jego pracy nie zakłóci nawet przerwa w dostawie prądu. Urządzenia z tej serii mają również wbudowaną aplikację zegara, którą można uruchomić jednym naciśnięciem przycisku na pilocie, nawet jeśli telewizor znajduje się w trybie czuwania.