Samsung Hotel TV

Samsung HG32EB690QB - 32''

Zapewnij swoim gościom pięciogwiazdkowe doznania dzięki bogatej ofercie opcji rozrywki dostępnej za pomocą telewizorów z serii HB690.

Prosty interfejs o wyglądzie znajomym dla wielu gości posiadających w domach popularne modele telewizorów Samsung sprawia, że korzystanie z wielu funkcji jest łatwe i bezproblemowe.

Więcej szczegółów

Większe możliwości łączności - lepsza zabawa

Zapewnij swoim gościom pięciogwiazdkowe doznania dzięki bogatej ofercie opcji rozrywki dostępnej za pomocą telewizorów z serii HB690. Odbiorniki oparte na technologii IP dają gościom dodatkową elastyczność za sprawą interaktywnych rozwiązań, w tym możliwości bezprzewodowego podłączania takich urządzeń jak smartfony, tablety czy laptopy. Wiele telewizorów klasy premium dostępnych na rynku oferuje szeroki wybór funkcji, ale ich interfejs jest trudny w obsłudze. Prosty interfejs o wyglądzie znajomym dla wielu gości posiadających w domach popularne modele telewizorów Samsung sprawia, że korzystanie z wielu funkcji jest łatwe i bezproblemowe.

Proste wzornictwo wzbogaci pokoje w twoim hotelu o dodatkową szczyptę luksusu

Telewizory z serii HB690 zapewniają gościom doskonałe parametry obrazu, a ich obudowa wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem. Wyświetlacze ledowe zajmują mało miejsca ze względu na konstrukcję, która jest o 2/3 cieńsza niż obudowy tradycyjnych telewizorów. Smukłe wzornictwo oznacza, że w pokoju hotelowym zostaje więcej przestrzeni do wykorzystania. Superwąska ramka sprawia, że telewizor łatwo wtapia się w otoczenie, dzięki czemu goście mogą skoncentrować się na wyświetlanym obrazie, a nie na samym urządzeniu. Metalowa ramka i podstawa potęgują wrażenie luksusu, zapewniając doskonałą atmosferę w pokojach i luksusowy wizerunek twojego hotelu.