LG Hotel TV

Telewizja interaktywna LG Pro:Centric SMART Zobacz większe

Telewizja interaktywna LG Pro:Centric SMART

LG Pro:Centric jest rozwiązaniem, które czyni telewizję hotelową lepiej dostosowaną do potrzeb klienta i łatwiejszą w obsłudze. Produkty Pro:Centric Smart posiadają funkcje Premium z interfejsem użytkownika webOS, natomiast produkty Pro:Centric V mają wartościowe funkcje, pozwalające właścicielom hoteli na obniżanie kosztów własnych.

Więcej szczegółów

StylesCasual
PropertiesShort Sleeve

Pro:Centric Solution

LG Pro:Centric jest rozwiązaniem, które czyni telewizję hotelową lepiej dostosowaną do potrzeb klienta i łatwiejszą w obsłudze.

Pro:Centric SMART

Produkty Pro:Centric Smart posiadają funkcje Premium z interfejsem użytkownika webOS, natomiast produkty Pro:Centric V mają wartościowe funkcje, pozwalające właścicielom hoteli na obniżanie kosztów własnych.

Proste przełączanie


Proste i szybkie przełączanie pomiędzy funkcjami:
-różne rodzaje treści w systemie webOS(sygnał antenowy, aplikacje typu Smart, przeglądarka www, zewnętrzne źródła)
-historia przeglądania ostatnich treści

Proste konfiguracja


LG’s Commercial Smart Home (Launcher based) pozwoli hotelom stworzyć ich własny system „Smart Home” poprzez wybieranie i porządkowanie aplikacji.

Proste Zarządanie


System WebOS dla komercyjnej telewizji zapewnia zdalną diagnostykę i monitorowanie sygnału poprzez wbudowany serwer sieciowy; umożliwia partnerom i specjalistom z LG łatwe sprawdzenie informacji na temat telewizji lub sygnału.

Pro:Centric SMART - Dodatkowe Funkcje

Stwórz komfort dla Twoich gości


LG Pro:Centric Smart oferuje wszystkie skonfigurowane narzędzia, dzięki którym nasz partner może zoptymalizować telewizję hotelową poprzez oparte na IP programy: Flash, HTML5 i Java

Korzystaj z jeszcze lepszej synchronizacji


Internet dla klientów biznesowych? został zrewolucjonizowany dzięki funkcjom Smart TV takim jak Smart Share i WiDi, które umożliwiają gościom grać i przeglądać zawartość z ich urządzeń cyfrowych na telewizorach w swoich pokojach.

Maksymalizacja usług


Goście hotelowi mogą obecnie korzystać z dużego wyboru aplikacji i usług w telewizorach w pokojach hotelowych. Dodatkowo, dzięki zaawansowanej funkcji LG automatycznego usuwania historii, prywatność gości jest mocno strzeżona.