Gastronomia

Idealny zestaw dla gastronomii: terminal fiskalny Posnet Thermal, monitor dotykowy ELO, program sprzedażowy ePOS Zobacz większe

Idealny zestaw dla gastronomii: terminal fiskalny Posnet Thermal, monitor dotykowy ELO, program sprzedażowy ePOS

Szukając urządzenia fiskalnego wraz z komputerem w jednym, warto sięgnąć po terminal fiskalny Posnet Thermal HD. Urządzenie to zawiera komputer PC oparty o podzespoły Intel oraz najnowszą drukarkę fiskalną na rynku.

Zestaw ten uzupełnić można o wygodny w korzystaniu monitor dotykowy ELO oraz system FoodSoft ePOS - najnowocześniejszy system, który sprawdzi się przy pracy w każdych warunkach.

Więcej szczegółów

Terminal fiskalny Posnet Thermal HD jest uniwersalnym urządzeniem, które spełni każde, nawet najbardziej wymagające Państwa oczekiwania. Zaletą urządzenia jest to, iż całość została zamknięta w jednej obudowie, co pozwoli zaoszczędzić miejsce na ladzie.

Terminal fiskalny Posnet mimo swojej kompaktowości, pozwala na podłączanie do niego różnych urządzeń peryferyjnych – monitora, szuflady kasjerskiej, czytnika kodów kreskowych i innych urządzeń odpowiednich dla Państwa potrzeb. 

Więcej informacji

W zestawie oferujemy monitor dotykowy ELO 1517L, który ma wyświetlacz o przekątnej 15” (proporcja obrazu wynosi 4:3). Jest to niezwykle wytrzymały sprzęt, gotowy do działania w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Sam ekran wykonany został w konstrukcji „zero-bezel” - wygląd imituje tablet – co zapewnia monitorowi elegancki wygląd. 

Najczęstsze zastosowanie sprzętu: 1517L wykorzystuje się w systemach sprzedaży (POS), rozwiązaniach samoobsługowych (self-service) i przestrzeni publicznej. Za sprawą łatwego utrzymania czystości, model ten chętnie jest również stosowany na liniach produkcyjnych (HMI).

Więcej informacji

Oprogramowanie, jakie proponujemy w zestawie – FoodSoft ePOS sprawia, że obsługa Klienta staje się intuicyjna, prosta i niezwykle szybka. Dopełnieniem sprzedaży jest szeroka gama opcji naliczania dodatkowych rabatów czy wprowadzaniu kart stałego klienta. System umożliwia również nadzór i mierzenie efektywności pracy wszystkich pracowników. 

Więcej informacji

  • System umożliwia wdrożenie różnorodnych rozwiązań dla biznesu gastronomicznego. System można skalować do indywidualnych Państwa wymagań. Poza szybką i efektywną obsługą klienta można bez problemu zarządzać promocjami czy kartami stałego klienta. Można także rozliczać pracowników ze swoich obowiązków. Od teraz system prowizyjny czy premiowy będzie...

  • Terminal fiskalny Posnet Thermal HD 3217 jest uniwersalnym urządzeniem, które spełni każde, nawet najbardziej wymagające Państwa oczekiwania. Zaletą urządzenia jest to, iż całość została zamknięta w jednej obudowie, co pozwoli zaoszczędzić miejsce na ladzie. 

  • Monitor dotykowy ELO 1517L ma wyświetlacz o przekątnej 15” (proporcja obrazu wynosi 4:3). Jest to niezwykle wytrzymały sprzęt, gotowy do działania w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Sam ekran wykonany został w konstrukcji „zero-bezel” - wygląd imituje tablet – co zapewnia monitorowi elegancki wygląd.