ESOK

Esok - elektroniczny system obsługi klientów Zobacz większe

Esok - elektroniczny system obsługi klientów

Elektroniczny system kontroli dostępu - ESOK. 

Więcej szczegółów

System zarządzania obiektem sportowym

KONTROLA DOSTĘPU – System kontroli dostępu Bascom jest skalowalny, czyli może być stosowany w obiektach sportowych różnej wielkości. Odpowiednio do skali inwestycji mogą być projektowane i wdrażane rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności. 

NIEZAWODNE OPROGRAMOWANIE – Oprogramowanie swoim działaniem obejmu współpracę z urządzaniami kontroli dostępu (czytniki, tripody) ale również zapewnia bezgotówkowe zakupy na terenie całego obiektu. Intuicyjny interfejs zapewnia sprawną pracę personelu przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad prowadzoną działalnością.

SERWISY WWW – System dodatkowo oferuje możliwość posiadania własnego systemu rezerwcji internetowych. Dzięki integracji z systemami elektronicznych płatności w prosty sposób możemy przekierować klientów do zakupów biletów wejścia za nim jeszcze pojawią się u nas w obiekcie. Strona internetowa to również doskonałe miejsce do sprzedaży promocyjnej jak również do obsługi klientów grupowych.

SELF CHECK-IN, CHECK-OUT – Oprogramowanie ofertuje możliwość współpracy z urządzeniami do samodzielnego wejścia i wyjścia z obiektu. Elementami takiego rozwiązania są kioski do self check-in i check-out wyposażone w czytniki transpoderów i czyniki do płatności elektronicznych. 

INTEGRACJA – Dzięki integracji z systemami gastronomicznymi, finansowo księgowymi i kadrowo płacowymi oraz pozostałymi elemenatmi teletechniki, a w szczególności - systemy CCTV, Sieci komputerowy, BMS - możemy w dowolny sposób zarządzać każdym obszarem naszego obiektu.

Zdjęcia oraz schematy

schemat działania ttsoft   

   

Opis rozwiązania

Elektroniczny System Obsługi Klienta, to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające kompleksową, sprawną obsługę w obiektach, które rozliczają klientów na podstawie czasu korzystania ze świadczonych usług. Najczęściej znajduje zastosowanie w obiektach sportowych, szczególnie basenach, a także kinach, barach oraz innych lokalach, w których funkcjonują bramki i czytniki rejestrujące wejście na teren obiektu lub skorzystanie z dostępnej usługi.

Proponujemy program EObiekt firmy TTsoft, który pozwoli na sprawną obsługę każdego obiektu. Na tle konkurencyjnych systemów wyróżnia go wysoka funkcjonalność i niezawodność, a także dwa moduły, które umożliwiają dostosowanie jego pracy do swoich potrzeb: replikacji, który pozwala na kontrolę spiętych w sieć obiektów, a także wielopodmiotowości, dzięki któremu możliwe jest rozliczanie kilku podmiotów gospodarczych jednocześnie. Nasz system informatyczny odznacza się także dużą prostotą obsługi oraz możliwością korzystania z jego funkcji online.

EObiekt:

Zadaniem Systemu Obsługi Klienta jest rozliczanie osób korzystających z różnych usług, jakie oferuje obiekt. Rozliczeniu może podlegać czas pobytu na: niecce basenowej, w saunie, solarium, gabinetach odnowy, barze i innych. Informacje zbierane są z urządzeń rejestrujących – czytników i bramek stanowiących system sterujący i gromadzone w komputerowej bazie danych. Ideą funkcjonowania systemu jest naliczanie opłat za rzeczywisty czas trwania usługi. Na podstawie zdefiniowanych cenników i przyjętych taryf oraz zarejestrowanego czasu usługi wyliczana jest automatycznie wysokość opłaty w kasie.

  • System umożliwia wdrożenie różnorodnych rozwiązań dla biznesu gastronomicznego. System można skalować do indywidualnych Państwa wymagań. Poza szybką i efektywną obsługą klienta można bez problemu zarządzać promocjami czy kartami stałego klienta. Można także rozliczać pracowników ze swoich obowiązków. Od teraz system prowizyjny czy premiowy będzie...