Wdrożenie oprogramowania – zająć się tym osobiście czy zostawić to fachowcom?

[26.10.2016] Niektóre firmy decydując się na wdrożenie systemów POS chcąc ciąć koszty, decydują się na wdrożenie oprogramowania we własnym zakresie. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego osobom, które znają się na swoim fachu, które na swoim koncie mają już wiele wdrożeń.

Zatem jakie są zalety podjęcia współpracy z firmą, która od lat zajmuje się wdrożeniami?

1. Efektywniejsze wdrożenie – firmy, które na co dzień zajmują się wdrażaniem oprogramowania dla biznesu zrobią to znacznie szybciej i efektywniej. Co więcej uniknie się problemów związanych ze źle wdrożonym system.
2. Nauka obsługi programu – firmy zajmujące się wdrażaniem oprogramowania w swojej ofercie mają również szkolenia z zakresu użytkowania. Dzięki takiemu profesjonalnemu szkoleniu zarówno właściciele, jak i pracownicy mogą szybko i sprawnie nauczyć się pracy z systemem.
3. Doświadczenie daje przewagę – dzięki temu, że osoby odpowiedzialne za wdrażanie systemów mają doświadczenie w różnych branżach i wiedzą jakie funkcjonalności mogą się sprawdzić w różnego rodzaju biznesach. Dzięki ich wiedzy można wdrożyć lepsze i bardziej funkcjonalne oprogramowanie.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup i wdrożenie oprogramowania dla biznesu, zapraszamy do kontaktu: info@netpos.com.pl lub pod numerem 42 307 03 58. Nasi pracownicy wybiorą najlepsze rozwiązania dla danej branży.