Partnerzy 

Najlepsi partnerzy

Współpracujemy jedynie z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami technologii na rynku.

Zanim zdecydujemy się na współpracę z partnerem, sprawdzamy, czy jego podejście do biznesu jest spójne z naszym, a przede wszystkim czy oferowane przez niego rozwiązania są korzystne dla naszych klientów. 

FoodSoft – producent inteligentnych systemów, wspomagający zarządzanie lokalami oraz sieciami gastronomicznymi. 

Użytkownikami oprogramowania FoodSoft są zarówno pojedyncze lokale branży HoReCa, jak i ogólnoświatowe sieci gastronomiczne. Proponowane przez firmę rozwiązanie jest w pełni skalowane do modelu sprzedaży realizowanego przez Klientów, dlatego oferta na system gastronomiczny idealnie pasuje zarówno dla małych gastronomii, jak i sieci lokali.

Posnet Polska S.A. - producentet kas i drukarek rejestrujących, dostawca rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe.

Posnet wspiera polskich sprzedawców i usługodawców z różnych sektorów rynku (m.in. z branż retail, hotelarskiej, gastronomicznej, medycznej). Dostarcza kompletne wyposażenie stanowiska kasjerskiego, które gwarantuje zgodność z wymogami formalnoprawnymi, automatyzację sprzedaży i większy komfort pracy.