Partnerzy 

Najlepsi partnerzy

Współpracujemy jedynie z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami technologii na rynku.

Zanim zdecydujemy się na współpracę z partnerem, sprawdzamy, czy jego podejście do biznesu jest spójne z naszym, a przede wszystkim czy oferowane przez niego rozwiązania są korzystne dla naszych klientów. 

FoodSoft – producent inteligentnych systemów, wspomagający zarządzanie lokalami oraz sieciami gastronomicznymi. 

Użytkownikami oprogramowania FoodSoft są zarówno pojedyncze lokale branży HoReCa, jak i ogólnoświatowe sieci gastronomiczne. Proponowane przez firmę rozwiązanie jest w pełni skalowane do modelu sprzedaży realizowanego przez Klientów, dlatego oferta na system gastronomiczny idealnie pasuje zarówno dla małych gastronomii, jak i sieci lokali.

Posnet Polska S.A. - producentet kas i drukarek rejestrujących, dostawca rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe.

Posnet wspiera polskich sprzedawców i usługodawców z różnych sektorów rynku (m.in. z branż retail, hotelarskiej, gastronomicznej, medycznej). Dostarcza kompletne wyposażenie stanowiska kasjerskiego, które gwarantuje zgodność z wymogami formalnoprawnymi, automatyzację sprzedaży i większy komfort pracy. Frontier C/S Systems Sp. z o.o. powstała w połowie 2004 roku na bazie zespołu projektowo-programistycznego, który działał na rynku od początku lat 90-tych XX wieku. Jednym z ważniejszych dokonań tego zespołu było stworzenie od podstaw dedykowanego systemu kompleksowej obsługi obrotu towarowego dla firmy LPP SA. Na bazie tego systemu stworzony został system MaxStore stanowiący zintegrowaną platformę kompleksowo wspomagającą zarządzanie siecią sprzedaży detalicznej  wyposażoną w cały wachlarz konfigurowalnych modułów umożliwiających różne warianty jej wykorzystania do pracy w różnych sieciach sprzedaży. 

LBPro Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu dedykowanych systemów informatycznych w oparciu o szczegółową analizę wymagań Klientów. Firma tworzy nie tylko swoje własne indywidualne rozwiązania, ale także integruje je z aplikacjami innych dostawców.

Misją firmy jest budowanie innowacyjnych rozwiązań, które optymalizują procesy biznesowe. 

Klientami LBPro są firmy amerykańskie, europejskie i z Bliskiego Wschodu. 

LBPro

Isee Poland rozwija produkt Isee Suite. Jest to mobilny system zbierania danych wspierający obszary działania przedsiębiorstwa związane z:

  • Pomiarem i analizą satysfakcji klienta
  • Audytowaniem procesów
  • Weryfikacją zgodności z obowiązującymi procedurami
  • Tworzeniem elektronicznych formularzy

Oprogramowanie Isee Suite jest dedykowane szerokiej gamie firm z branży usługowej i handlowej. Szczególnie dobrze sprawdza się w sieciach jednostek o jednolitej strukturze, w tym handlowych, gastronomicznych i hotelarskich. 

Isee Poland

Jesteśmy uczestnikiem programu: