O nas 

NetPOS – najlepsze rozwiązania IT dla biznesu

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Oferujemy oraz wdrażamy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania IT dla branży hotelowej, retail i horecaWyróżnia nas przede wszystkim wysoki poziom oferowanych usług oraz produktów, a także kadra specjalistów, która przez lata zdobywała doświadczenie w branżach IT, gastronomicznej, hotelowej czy retail.Kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami naszych klientów i partnerów biznesowych.Stały rozwój oraz szkolenia pozwalają nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze zasady:

 • Słuchamy naszych klientów, aby dobrze poznać ich potrzeby i wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie.
 • Rzetelnie i szybko działamy, aby maksymalnie skrócić czas od zakupu oprogramowania do momentu zakończenia jego wdrożenia u klienta.
 • Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń.

Dobrze skrojona oferta

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt i oprogramowania, w tym również kompleksowe systemy POS, a także wsparcie w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań oraz ich kompleksowe wdrożenia. Gwarantujemy najlepszą realizację usług oraz klasę produktów.

Oferta NetPOS obejmuje:

 • Rozwiązania informatyczne skrojona na miarę potrzeb firm z sektora gastronomicznego, hotelowego oraz sieci sprzedaży.
 • Szeroki zakres usług analitycznych, szkoleniowych i wdrożeniowych.
 • Najwyższej jakości sprzęt i urządzenia fiskalne oraz systemy POS.
 • Serwis powdrożeniowy i stały nadzór nad wdrożonym oprogramowaniem.

Podkategorie

 • Partnerzy

  Najlepsi partnerzy

  Współpracujemy jedynie z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami technologii na rynku.

  Zanim zdecydujemy się na współpracę z partnerem, sprawdzamy, czy jego podejście do biznesu jest spójne z naszym, a przede wszystkim czy oferowane przez niego rozwiązania są korzystne dla naszych klientów. 

  FoodSoft – producent inteligentnych systemów, wspomagający zarządzanie lokalami oraz sieciami gastronomicznymi. 

  Użytkownikami oprogramowania FoodSoft są zarówno pojedyncze lokale branży HoReCa, jak i ogólnoświatowe sieci gastronomiczne. Proponowane przez firmę rozwiązanie jest w pełni skalowane do modelu sprzedaży realizowanego przez Klientów, dlatego oferta na system gastronomiczny idealnie pasuje zarówno dla małych gastronomii, jak i sieci lokali.

  Posnet Polska S.A. - producentet kas i drukarek rejestrujących, dostawca rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe.

  Posnet wspiera polskich sprzedawców i usługodawców z różnych sektorów rynku (m.in. z branż retail, hotelarskiej, gastronomicznej, medycznej). Dostarcza kompletne wyposażenie stanowiska kasjerskiego, które gwarantuje zgodność z wymogami formalnoprawnymi, automatyzację sprzedaży i większy komfort pracy.  • Praca

  Spodobała Ci się nasza firma? Szukasz pracy lub chcesz mienić dotychczasową pracę? Jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań? Idealnie trafiłeś! Gwarantujemy pracę w zgranym i charyzmatycznym zespole. Tylko w NetPOS masz możliwość szybkiego rozwoju i przyzwoitych zarobków. Dołącz do naszego zespołu!

  Wyślij do nas dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny): praca@netpos.com.pl

  Prosimy o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”.