O nas 

NetPOS – najlepsze rozwiązania IT dla biznesu

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Oferujemy oraz wdrażamy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania IT dla branży hotelowej, retail i horecaWyróżnia nas przede wszystkim wysoki poziom oferowanych usług oraz produktów, a także kadra specjalistów, która przez lata zdobywała doświadczenie w branżach IT, gastronomicznej, hotelowej czy retail.Kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami naszych klientów i partnerów biznesowych.Stały rozwój oraz szkolenia pozwalają nam spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze zasady:

 • Słuchamy naszych klientów, aby dobrze poznać ich potrzeby i wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie.
 • Rzetelnie i szybko działamy, aby maksymalnie skrócić czas od zakupu oprogramowania do momentu zakończenia jego wdrożenia u klienta.
 • Wychodzimy z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń.

Dobrze skrojona oferta

Oferujemy najwyższej jakości sprzęt i oprogramowania, w tym również kompleksowe systemy POS, a także wsparcie w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań oraz ich kompleksowe wdrożenia. Gwarantujemy najlepszą realizację usług oraz klasę produktów.

Oferta NetPOS obejmuje:

 • Rozwiązania informatyczne skrojona na miarę potrzeb firm z sektora gastronomicznego, hotelowego oraz sieci sprzedaży.
 • Szeroki zakres usług analitycznych, szkoleniowych i wdrożeniowych.
 • Najwyższej jakości sprzęt i urządzenia fiskalne oraz systemy POS.
 • Serwis powdrożeniowy i stały nadzór nad wdrożonym oprogramowaniem.

Podkategorie

 • Partnerzy

  Najlepsi partnerzy

  Współpracujemy jedynie z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami technologii na rynku.

  Zanim zdecydujemy się na współpracę z partnerem, sprawdzamy, czy jego podejście do biznesu jest spójne z naszym, a przede wszystkim czy oferowane przez niego rozwiązania są korzystne dla naszych klientów. 

  FoodSoft – producent inteligentnych systemów, wspomagający zarządzanie lokalami oraz sieciami gastronomicznymi. 

  Użytkownikami oprogramowania FoodSoft są zarówno pojedyncze lokale branży HoReCa, jak i ogólnoświatowe sieci gastronomiczne. Proponowane przez firmę rozwiązanie jest w pełni skalowane do modelu sprzedaży realizowanego przez Klientów, dlatego oferta na system gastronomiczny idealnie pasuje zarówno dla małych gastronomii, jak i sieci lokali.

  Posnet Polska S.A. - producentet kas i drukarek rejestrujących, dostawca rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe.

  Posnet wspiera polskich sprzedawców i usługodawców z różnych sektorów rynku (m.in. z branż retail, hotelarskiej, gastronomicznej, medycznej). Dostarcza kompletne wyposażenie stanowiska kasjerskiego, które gwarantuje zgodność z wymogami formalnoprawnymi, automatyzację sprzedaży i większy komfort pracy.   Frontier C/S Systems Sp. z o.o. powstała w połowie 2004 roku na bazie zespołu projektowo-programistycznego, który działał na rynku od początku lat 90-tych XX wieku. Jednym z ważniejszych dokonań tego zespołu było stworzenie od podstaw dedykowanego systemu kompleksowej obsługi obrotu towarowego dla firmy LPP SA. Na bazie tego systemu stworzony został system MaxStore stanowiący zintegrowaną platformę kompleksowo wspomagającą zarządzanie siecią sprzedaży detalicznej  wyposażoną w cały wachlarz konfigurowalnych modułów umożliwiających różne warianty jej wykorzystania do pracy w różnych sieciach sprzedaży. 

  LBPro Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu dedykowanych systemów informatycznych w oparciu o szczegółową analizę wymagań Klientów. Firma tworzy nie tylko swoje własne indywidualne rozwiązania, ale także integruje je z aplikacjami innych dostawców.

  Misją firmy jest budowanie innowacyjnych rozwiązań, które optymalizują procesy biznesowe. 

  Klientami LBPro są firmy amerykańskie, europejskie i z Bliskiego Wschodu. 

  LBPro

  Isee Poland rozwija produkt Isee Suite. Jest to mobilny system zbierania danych wspierający obszary działania przedsiębiorstwa związane z:

  • Pomiarem i analizą satysfakcji klienta
  • Audytowaniem procesów
  • Weryfikacją zgodności z obowiązującymi procedurami
  • Tworzeniem elektronicznych formularzy

  Oprogramowanie Isee Suite jest dedykowane szerokiej gamie firm z branży usługowej i handlowej. Szczególnie dobrze sprawdza się w sieciach jednostek o jednolitej strukturze, w tym handlowych, gastronomicznych i hotelarskich. 

  Isee Poland

  Jesteśmy uczestnikiem programu:

 • Praca

  Spodobała Ci się nasza firma? Szukasz pracy lub chcesz mienić dotychczasową pracę? Jesteś ambitny i nie boisz się wyzwań? Idealnie trafiłeś! Gwarantujemy pracę w zgranym i charyzmatycznym zespole. Tylko w NetPOS masz możliwość szybkiego rozwoju i przyzwoitych zarobków. Dołącz do naszego zespołu!

  Wyślij do nas dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny): praca@netpos.com.pl

  Prosimy o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”.