Szuflady kasowe 

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę szuflad kasowych, które charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz odpornością na uszkodzenia. Urządzenia które oddajemy do Państwa dyspozycji nie wymagają skomplikowanego montażu i szkolenia personelu w zakresie ich obsługi. Zapewniają  bezpieczeństwo i ochronę środków finansowych, wspomagając przepływ gotówki między firmą, a klientami.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Szuflada wózkowa Szuflada kasjerska Posnet MK350 to solidne rozwiązanie o niewielkich gabarytach. Wyposażona została w 4 przegródki na banknoty oraz 8 przegródek na bilon w wyjmowanym pojemniku. Użycie wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanie łożysk kulkowych w prowadnicach wózka szuflady, zapewniają niezawodne działanie. 

  • Szuflada wózkowa Szuflada kasjerska Posnet SKL została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na urządzenie charakteryzujące się dużą wytrzymałością oraz solidnością wykonania.  Wymiary: 415 x 130 x 417 mm (szer. x gł. x wys). 

  • Szuflada wózkowa W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje standardowych szuflad dostosowanych do współpracy z urządzeniami Posnet.  Szuflady wykonane są przez polskich producentów z bardzo trwałych materiałów. 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów