Sprzęt komputerowy i akcesoria 

W  ofercie NetPOS znajduje się sprzęt komputerowy, który ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej, zwiększając jakość obsługi klienta. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii i zintegrowaniu jej z systemami informatycznymi wykorzystywanymi w biznesie, przedsiębiorcy mogą w prosty sposób kontrolować swój biznes. Akcesoria komputerowe zwiększają komfort pracy, zachowują dane klientów i dostawców oraz pozwalają przygotować raporty, analizy i zestawienia biznesowe.

Podkategorie

 • Monitory dotykowe

  NetPOS oferuje szeroki wyborów ekranów dotykowych, wykonanych ze specjalnie skomponowanych materiałów odpornych na uszkodzenia. Monitory dotykowe zostały wyposażone w specjalne oprogramowanie, dostosowane do potrzeb określonych sektorów biznesowych. Zapewniają niezbędne wsparcie podczas obsługi klientów, prowadzenia internetowych rezerwacji miejsc oraz generowania rachunków i bilansów finansowych.

 • Terminale dotykowe POS

  NetPOS w swoim asortymencie posiada terminale dotykowe, które doskonale sprawdzą się w zarządzaniu obiektami noclegowymi. Każdy produkt cechuje się wysoką jakością wykonania i szeregiem funkcjonalności, zapewniając niezbędne wsparcie w kontakcie z klientem. Terminale dotykowe można w łatwy sposób połączyć z urządzeniami zewnętrznymi, poprawiając komfort i efektywność pracy.

 • Szuflady kasowe

  Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę szuflad kasowych, które charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz odpornością na uszkodzenia. Urządzenia które oddajemy do Państwa dyspozycji nie wymagają skomplikowanego montażu i szkolenia personelu w zakresie ich obsługi. Zapewniają  bezpieczeństwo i ochronę środków finansowych, wspomagając przepływ gotówki między firmą, a klientami.

 • Drukarki paragonowe

  Drukarki paragonowe mogą być wykorzystywane we wszelkiego rodzaju lokalach usługowych. Pozwalają na wydruk zamówień, faktur małoformatowych, niefiskalnych bloczków zamówień, potwierdzenia rezerwacji, dokumentów magazynowych oraz paragonów. Drukarki paragonowe zostały wykonane z komponentów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą NetPOS.