Samsung Hotel TV 

Telewizory Samsung to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli obiektów noclegowych. Nowoczesna technologia, wysoka jakość obrazu i dźwięku oraz funkcjonalności produktów sprawiają, że goście hotelowi mogą poczuć się jak w domu. Telewizory Samsung to także skuteczny kanał komunikacji z klientem, stanowiący nowy standard wyposażenia pokoi hotelowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NetPOS – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

TV

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • Zapewnij swoim gościom pięciogwiazdkowe doznania dzięki bogatej ofercie opcji rozrywki dostępnej za pomocą telewizorów z serii HB690. Prosty interfejs o wyglądzie znajomym dla wielu gości posiadających w domach popularne modele telewizorów Samsung sprawia, że korzystanie z wielu funkcji jest łatwe i bezproblemowe.

  • Postaw na zaawansowane wyświetlacze i stwórz prawdziwie nowoczesny hotel Stylowy i funkcjonalny telewizor hotelowy Samsung SMART z serii HD470 zapewnia gościom przyjemniejszy wypoczynek. Telewizory Samsung wzmacniają wizerunek hotelu i zwiększają komfort gości.

  • Zapewnij gościom swojego hotelu przyjemne doznania podczas pobytu. Większy komfort, większa wydajność. Wszystko po to, aby zapewnić gościom twojego hotelu najwyższy poziom satysfakcji. 

  • Większy komfort, większa wydajność. Wszystko po to, aby zapewnić gościom twojego hotelu najwyższy poziom satysfakcji. Seria wyświetlaczy HC670 zapewnia przyjemny pobyt w hotelu dzięki połączeniu doskonałych parametrów wyświetlania z zaawansowanymi funkcjami. Wyświetlacze mają smukły profil i wąskie ramki, dzięki którym oglądanie jest jeszcze większą...

  • Elegancka forma i bogactwo funkcji zapewniają gościom wyjątkowe wrażenia.  Zwiększ atrakcyjność wysokiej klasy pokoi hotelowych dzięki telewizorom o atrakcyjnym wyglądzie.

  • Zapewnij wyjątkowo luksusową rozrywkę w swoim hotelu dzięki zakrzywionym telewizorom hotelowym.  Elegancka forma i bogactwo funkcji zapewniają gościom wyjątkowe wrażenia. 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów