Lista produktów producenta: Posnet

POSNET to producent urządzeń, które zapewniają wsparcie w prowadzeniu działalności sprzedażowej. W ofercie znajdują się kasy fiskalne, urządzenia rejestrujące, drukarki paragonowe, terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne i monitory dotykowe.

Więcej
na stronę
Pokazuje 10 - 14 z 14 elementów
  • Szuflada wózkowa Szuflada kasjerska Posnet MK350 to solidne rozwiązanie o niewielkich gabarytach. Wyposażona została w 4 przegródki na banknoty oraz 8 przegródek na bilon w wyjmowanym pojemniku. Użycie wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanie łożysk kulkowych w prowadnicach wózka szuflady, zapewniają niezawodne działanie. 

  • Szuflada wózkowa Szuflada kasjerska Posnet SKL została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na urządzenie charakteryzujące się dużą wytrzymałością oraz solidnością wykonania.  Wymiary: 415 x 130 x 417 mm (szer. x gł. x wys). 

  • Szuflada wózkowa W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje standardowych szuflad dostosowanych do współpracy z urządzeniami Posnet.  Szuflady wykonane są przez polskich producentów z bardzo trwałych materiałów. 

  • Specjalistyczny terminal komputerowy dedykowany do pracy w punkcie sprzedaży. Wytrzymała aluminiowa obudowa odporna na zalania, pojemnościowy ekran dotykowy 15", pasywny system chłodzenia, wysoka moc obliczeniowa. 

  • Terminal komputerowy HK870E jest nowoczesnym urządzeniem, które z powodzeniem sprosta standardom przemysłowym i sprosta pracy nawet w trudnych warunkach. Do zdecydowanych zalet tego modelu możemy zaliczyć dużą moc obliczeniową, odporność na wilgoć oraz masywną obudowę aluminiową, która ochroni przed uszkodzeniem. System chłodzenia jest niezwykle wydajny,...

Pokazuje 10 - 14 z 14 elementów